Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

História tantra masáží

V krátkosti z  histórie tantra masáže

Mnoho ľudí sa mylne domnieva, že tantrická masáž je len čosi ako iný druh sexuálnej skúsenosti, či čosi ako sexuálne služby s prídavkom niekoľkých masážnych dotykov. V skutočnosti je však tantra masáž omnoho viac, ako len to. A každý, kto zažije tantrickú masáž v Tantra Diamond Bratislava po prvý krát, je nakoniec prekvapený, čoho všetkého sa mu dostane. V skutočnosti totiž dotyky a zmyselnosť tvoria síce podstatu a dôležitú súčasť tantrických masáží. No nie je to ani zďaleka všetko. Tieto masáže majú omnoho hlbší význam, po ktorom musíme pátrať v histórii.

Odkiaľ pochádzajú tantrické masáže?

Verí sa, že tantra bola pôvodne formou meditačnej jogy, ktorá sa zrodila kdesi v Indii. Popularita tantrických foriem masáží sa rýchlo rozšírila z Indie do ďalších častí Ázie a veľmi rýchlo sa uchytila v praxi. Vzhľadom k tomu, že Ázia je naozaj obrovský kontinent, niet divu, že postupom času sa tantrické masáže rôzne upravovali a v jednotlivých častiach Ázie naberali rôzne obmeny. Jednoducho, každý región mal vlastné techniky a spôsoby tantra masáže. No a postupne sa tantrické masáže rozšírili aj do ďalších častí sveta – na západ.

Podstata tantra masáže

A prečo sú tantrické masáže také populárne? Skúsme sa pozrieť na podstatu tantrickej masáže z hľadiska histórie. Ako sme už povedali, tantrické masáže sa vyvinuli ako jedna z foriem meditačnej jogy. A o čom je vlastne joga? Podstata jogy hovorí o oslobodení tela a mysle a zároveň o spojení. A o čom je vlastne tantra? Podstata tantry je takisto o spojení – mužského a ženského princípu! Je to vlastne nástroj, ktorý má spojiť dvoch ľudí dohromady. Podstata jogy a tantrických masáží je teda približne rovnaká. Vedeli ste, že množstvo pozícií tantrického milovania pochádza vlastne z cvikov jogy? Tantra a joga majú teda k sebe naozaj blízko! Ak chcete zažiť neuveriteľné prúdenie sexuálnej energie, ale aj svoje vlastné vnútorné  oslobodenie, tantra masáže by ste určite mali vyskúšať. Samozrejme, existuje množstvo techník a druhov tantra masáží, ktoré vám Tantra Bratislava ponúka. No pri každej z nich zažijete príval sexuálnej energie, ktorý vás doslova pohltí!