Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Ak hľadáš zaručený spôsob hlbokého relaxu, dopraj si našu základnú tantrickú masáž

Pokiaľ potrebujete poriadnu dávku hlbokého relaxu, vyskúšajte naše tantrické masáže. Nielen, že zrelaxujete fyzické telo, dostanete aj poriadnu dávku novej energie a povzbudenia. Tantrické masáže sú zamerané na všetky súčasti nášho tela a rozprúdia tak celkovú energiu. Masáž sa vykonáva v ľahu a je celotelová, pričom zahŕňa aj masáž intímnych partií. Na túto časť masáže je v skutku potrebná dávka sebavedomia a uvoľnenia. Nie je totiž úplne bežné dotýkať sa niekoho intímnych partií a preto sú tantrické masáže brané ako celotelová terapia, ktorá má záber aj na pohlavné orgány. Pre tie je však masáž prospešná a často sa odporúča napríklad pri neplodnosti alebo potrebe stimulácie libida či problémoch s erekciou.

Nahota je prirodzená

Pri tantrických masážach platí, že nahota je prirodzená. Masáž prebieha v príjemnom prostredí, kde sa nachádzate len vy a vaša masérka, ktorú si môžete vybrať. Naša základná tantrická masáž prináša hlboké uvoľnenie a rozprúdi energiu, a to aj v pohlavných orgánoch. Práve stimuláciou sexuálnej energie v pohlavných orgánoch sa aktivujú skryté energie tela, ktoré následne dokážu rozpustiť mnohé bloky. Tantrická masáž môže pôsobiť priaznivo aj na zablokované emócie či rôzne frustrácie, a to nielen sexuálne. Dokáže telo uvoľniť, ale aj povzbudiť a dodať množstvo novej energie. Základná masáž je vhodná v každom období života.

Môžem si nastaviť hranice?

Áno, pri úvodnom rozhovore s vašou masérkou môžete nastaviť hranice, ktoré chcete pri masáži mať. Riaďte sa svojim vlastným pocitom a úsudkom. Neskôr môžete svoje hranice posunúť podľa potreby a užiť si všetko čo masáž obnáša a poskytuje. Tantrické masáže sú zamerané na celkovú fyzickú, ale aj duševnú stimuláciu. V mnohých ohľadoch sú prospešné a jednou z oblastí, v ktorej pomáhajú, je práve hlboký relax a celkové fyzické i mentálne uvoľnenie.