Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Aké sú výhody Tantra masáže?

Tantrická alebo tantra masáž je krok smerom k duchovnému a telesnému naplneniu. Je to prostriedok na nadobudnutie energie.

Často sa pri tantra masáži myslí na sexualitu. Zatiaľ čo používanie sexuálnej energie je známa súčasť tantrického učenia, existujú aj iné veci spojené s touto masážou.

Oslobodenie od svetského stresu

Všetci milujú dobrú masáž,  ale pri tantra masáži ide o oveľa viac ako len upevnenie vášho fyzického zdravia. Profesionálna masérka môže poskytnúť fyzickú úľavu, potlačiť bolesť v kĺboch a svaloch, ale nájsť vnútornú rovnováhu, na to je potrebné niečo viac.

Tantrická masáž, ak sa praktizuje s poznaním zákonov energie, prináša uvoľnenie, pohodlie a relaxáciu nielen telu, ale celému bytiu.

Čím môže byť tantrická masáž nápomocná

Uvoľňuje duševný a emocionálny stres, ktorý umožňuje vyčistiť myseľ a uvoľňovať negatívne myšlienky.

Slúži ako odrazový mostík pre tantrickú spiritualitu a zvyšuje náklonnosť spoznávať vnútorný svet.

Vytvára skvelý základ nielen pre zdravé telo a dušu, ale aj pre neuveriteľné duchovné výšky.

Tantra masáž umožňuje preskúmať duchovnosť človeka

Poznanie svojho tela a jeho schopností sa môže pomôcť oslobodiť sa. Tantra masáž však umožňuje nájsť nielen spojenie s vami a vaším partnerom, ale tie hlboké extatické stavy často otvárajú duchovnú dimenziu – vchod do nového spôsobu bytia.

Naša spoločnosť má tendenciu potlačovať sexualitu. Sexualita sa stáva niečím mechanickým. Tantra masáž je jedinečný spôsob, ako to zmeniť. Tantra otvára vzrušujúcu bránu k duchovnému rozvoju.

Tak neváhajte a vyskúšajte jednu z našich tantrických masáží v našom tantra salóne v centre Bratislavy.