Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo si (možno) myslíte o tantrickej masáži a ako je to v skutočnosti

Existuje mnoho ľudí, pre ktorých je umenie tantrickej masáže tak trochu tabu. A prečo je to tak? Pretože ju považujú za niečo sexuálne, často na hranici toho, čo je povolené alebo slušné. Ale ako je to naozaj? Táto forma masáže je v skutočnosti omnoho viac, ako len „lacné vzrušenie“.

O čom je tantra masáž?

Ak by sme sa pozreli do histórie tantra masáže, zistili by sme, že pochádza v podstate z meditatívnej jogy. Veľa ľudí má ale mylný dojem, že všetky pohyby, ktoré tantra masérky pri tantrickej masáži vykonávajú, smerujú len k jednému. K stimulácii tela tak, aby prijímateľ masáže dosiahol orgazmus. Toto je však jeden veľký omyl. Nie každý (a vlastne to vôbec nie je pravidlom), pri tantra masáži dosiahne orgazmus. Pretože orgazmus pre priebeh a výsledok tantrickej masáže vôbec nie je podstatný!

Ak by predsa išlo len o dosiahnutie orgazmu, súčasťou tantrickej masáže by neboli ďalšie techniky, ktoré majú za cieľ človeka uvoľniť. Pekne po poriadku. Už od začiatku, kedy prídete na tantra masáž, sa masérky snažia, aby uvoľnili v prvom rade Vašu myseľ. Pri niektorých tantra programoch je to dosahované napríklad vonným kúpeľom. Inde klient dostane drink, ktorý ho uvoľní a navnadí. A v neposlednom rade, miestnosť, kde sa tantra masáž vykonáva, je taktiež veľmi príjemná. Vonné sviečky, vonné oleje, príjemné tlmené osvetlenie – to všetko prispieva k tomu, aby sa klient cítil naozaj pohodlne.

Tantrická masáž nie je len o sexe!

Myslieť na tantra masáž len ako na určitú sexuálnu techniku, je vlastne medvedia služba pre toho, kto masáž prijíma. Príjemca masáže sa tak sústredí len na sexuálnu stránku, a to ostatné nevníma. Veď predsa ide aj o rôzne terapeutické výhody. Je preukázané, že tantra masáž v mnohých prípadoch pomohla ľuďom s nedostatkom sebadôvery alebo problémami s potenciou. Pomohla aj tým, ktorí trpeli stresom a napätím, hoci aj v sexuálnej oblasti.

Je pravda, že to možno bude chcieť aj viac masáží, aby ste sa zbavili svojich problémov. No ak absolvujete tantrickú masáž raz, verte, že si to budete chcieť zopakovať. Áno, k tantrickej masáži patrí aj zmyselnosť. Ale nie je to to jediné. Ak sa na tantrickú masáž budete pozerať len zo sexuálneho hľadiska, prídete o všetko to ostatné! Takže príďte, vyskúšajte náš salón Tantra Diamond Bratislava a uvidíte, o čom je tantrická masáž. Veríme, že sa zbavíte svojich predsudkov (ak teda nejaké máte). A možno sa pre Vás tantra masáž stane niečím, bez čoho si svoj život už nebudete vedieť predstaviť.