Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Bloky, ktoré môže človek mať

Hovorí sa, že tantra a jej filozofia kedysi vznikla práve ako reakcia na niektoré náboženské smery. Jej učenie je plné slobody a poznania seba v celom aspekte bytia, a to vrátane sexuálnej energie a práce s ňou. Práve ona je často predmetom mnohých blokov, ktoré v sebe človek má. Potláčanie sexuálnej energie, v zmysle niečoho nečistého a nesprávneho je tu premenené na povýšenie sexuálnej energie a spojenia na niečo posvätné, plné lásky. Dnes sa môžete stretnúť s praktikovaním tantrických masáží https://www.tantradiamond.sk/, ktoré sú zamerané práve na uvoľňovanie sexuálnej energie a sexuálnych blokov v tele. Okrem toho má podobná masáž dodať novú energiu a prebudiť vaše zmysly, priniesť zaujímavý a obohacujúci zážitok cez aktiváciu tela.

Partnerské vzťahy

Jemné dotyky a masáž celého tela sa v tantrickej masáži rozširujú aj na intímne partie, ktoré sú našou súčasťou. Nakoľko ide o citlivú záležitosť, mali by ste sa cítiť dobre, bezpečne a uvoľnene. K tomu napomáha nielen príjemné prostredie, no i samotná masérka. Pri podobných masážach sa často používa aj dych a zosúladenie energií, aby ste vedeli energiu od masérky prijať. Tantra sa naopak snaží o to, aby sa váš partnerský život zlepšil, zjednotil a priniesol väčší súlad a pochopenie partnerov, a to aj v intímnych oblastiach života.

Poznanie seba

V hlbších súvislostiach sa tantrická filozofia snaží o poznanie seba samého, o uvedomenie si seba bez potláčania svojej prirodzenosti. Hlása slobodu a pravdu. I niečo tak jednoduché ako tantrická masáž vám môže priniesť mnoho poznania a uvoľnenia sa v oblastiach, ktoré majú tendenciu byť prirodzene potláčané alebo zavrhované. Uvoľnenie energie môže priniesť do vášho života nové obzory, nápady, motiváciu i vzťahy. Pokiaľ by ste chceli podobnú masáž vyskúšať, stačí si vybrať svoj termín a objednať sa.