Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Liečenie vnútorných bolestí

Mnohé bolesti si človek nosí roky v sebe a nevie, čo s nimi. V dnešnej dobe ide často napríklad o ublíženie zo strany partnera alebo bývalého partnera či partnerky. Vnútorné bolesti sa liečia iba veľmi ťažko a každý sa spolieha na to, že čas všetko odnesie a bude zase dobre. Čas však urobí len to, že vašu ranu zanesie a zastrie inými spomienkami a tak sa táto rana v mnohých prípadoch stáva nespracovaným uzlíkom energií, z ktorých sa vytvára určitý blok. Tento blok nám môže časom brániť v určitých rozhodnutiach alebo nových vzťahoch, ktoré by nás mohli naplniť šťastím a spokojnosťou. Bloky je dobré preto rozpustiť a k tomu môžu slúžiť rôzne techniky. Každý si vyberie to, čo mu najviac vyhovuje. Hovorí sa, že tantrické masáže https://www.tantradiamond.sk/ prispievajú k hojeniu bolestí vďaka aktivácii spiacich energií v tele a ich rozširovaním.

Tantra masáž pre každého

Tantra masáže sú naozaj intímneho charakteru. Začínajú zväčša od hlavy a krku a prechádzajú celou chrbticou až k intímnym partiám. Nejedná sa však len o sexuálne uspokojenie, aj keď aj to môžete počas masáže zažiť. Cieľom je niečo iné, a to aktivovanie vašich skrytých energií a zmyslov, aby vám pomohli k hlbokému uvoľneniu, a to aj prostredníctvom sexuálnej energie, ktorá môže byť tiež potláčaná. Sú vhodné naozaj pre každého bez ohľadu na pohlavie, vek a podobne.

Prebudenie energií

Celé naše telo je zásobárňou rôznych energií. Niektoré sú zjavné a niektoré sú skryté. Mnohé môžu byť aj podvedome potlačené. To všetko sa prostredníctvom tantra masáže aktivuje a uvoľňuje. Senzuálna masáž sa často nazýva erotická, no môže pomôcť aktivovať vaše vnútorné zablokované energie, či už v spodných, alebo horných čakrách. Harmónia a znovunabudenie, to by malo byť cieľom podobných masáži. Majú aktivovať zmysly a sexuálnu energiu a tá vám pomôže uvoľniť bloky, stres a prílišné zábrany.