Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantrická masáž pre vás aj vašu partnerku

Ak sa rozhodnete navštíviť naše hlavné mesto alebo v ňom dokonca bývate a chcete sa popozerať, čo vám vlastne ponúka, nájdete celkom dosť zaujímavých príležitostí. A tým nemyslíme iba príležitosti pracovné alebo tie súvisiace s biznisom. Stretnete sa tu totiž aj s množstvom príjemných rekreačných a relaxačných služieb.

Okrem kultúrnych podujatí sú to napríklad aj najrôznejšie gastronomické služby, tiež zábavné bary, no a samozrejme nemôžeme zabudnúť spomenúť masážne salóny. Miesta, v ktorých zažijete zaslúžený relax na tej najlepšej úrovni.

Lenže tu máte takisto na výber, akú masáž vlastne chcete vyskúšať. Ak vám nič nehovorí klasická masáž, respektíve ak o takýto typ masáže neprejavujete extra záujem, môžete v tomto odvetví skúsiť aj niečo v celku iné. Tantrickú masáž https://www.tantradiamond.sk/.

A o čom táto vlastne je?

Viacerí už možno tušíte. Minimálne z počutia, či ste si o nej minimálne aspoň niečo prečítali. A ihneď vás zaujala pravdepodobne v tom, že táto sa do svojich postupov nebojí zapojiť erotické prvky.

  • Nielenže sa ich nebojí použiť, ale sú vlastne jej základným bodom.

Áno, tantra má za úlohu pracovať so sexuálnymi energiami a priniesť uvoľnenie sexuálnych blokov. Kvôli tomu sa vlastne pri nej stretávame spravidla s nahotou a so senzuálnymi dotykmi. Senzuálne dotyky nevynechávajú ani intímne partie.

Sám alebo s partnerkou?

Nie je to o tom, že by do tantra salóna utekali muži preč od svojich partneriek, aby zažili nejakú neveru. V ponuke salóna sú totiž aj masáže pre páry.

Pokiaľ chcete s partnerkou zažiť niečo spoločné a nové, čím by ste obohatili svoj intímny život, tantra vám predstaví úplne nový a doposiaľ možno nepoznaný zážitok. Zároveň niečo, čo si nevychutnáte iba v samotnom salóne, ale niečo, čo sa potom môžete pokúsiť pravidelne praktizovať aj v svojom súkromí.