Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo je lingam masáž a prečo by ju mal zažiť každý muž?

Čo je lingam masáž a prečo by ju mal zažiť každý muž?

Že ste ešte pojem lingam nikdy nepočuli? A prečo sa týka iba mužov? Je to jednoduché. V tantre označuje pojem lingam mužský pohlavný orgán. Je teda zrejmé, že lingam masáž bude masáž zameraná na mužské pohlavie. Viete si predstaviť niečo príjemnejšie, milí páni?

Niečo o lingam masáži

Lingam masáž je veľmi zmyselná a príjemná. No nie je to nevyhnutne aj niečo sexuálne. Pretože zámerom masérky nie je doviesť klienta k vyvrcholeniu. Ciele lingam masáže sú celkom iné. Aké? Prostredníctvom stimulácie tlakových bodov okolo penisu a priamo na ňom, rozšíriť energiu do celého tela. Výsledkom má byť nielen oslobodenie tela a mysle. Ale aj oživiť schopnosť mať zdravé sexuálne (a samozrejme aj nesexuálne) vzťahy. Nejde tu len o úľavu dosiahnutú skrz ejakuláciu, ale skôr o pocit blaženosti celého tela. No ak aj k ejakulácii pri stimulácii lingamu dôjde, nie je to na škodu!

Zdravotné účinky lingam masáže

Sex je prirodzená súčasť ľudského života. No občas dochádza k tomu, že sexuálna energia je zablokovaná a akosi to nejde. Liečivé účinky v tejto oblasti je možné dosiahnuť práve formou lingam tantrickej masáže. Nie, nejde o to, že masérka zázračne vylieči vaše problémy so sexualitou a vy zrazu budete v posteli nezastaviteľný! Pri takejto tantrickej masáži a stimulácii lingam ide skôr o uvoľňovanie sexuálnej energie, o prekonanie samého seba a psychické odblokovanie v sexuálnej oblasti.

V akých oblastiach vám môže pomôcť tantrická lingam masáž?

  • Ak máte pocit, že strácate chuť na sex.
  • Pomôže aj v prípade, že máte strach z intimity a blízkeho kontaktu so ženou.
  • Lingam masáž dokáže posilniť vašu dôveru v samého seba a vaše sexuálne schopnosti.
  • Pomôže vám dôverovať ostatným a prekonať strach z toho, niekomu sa intímne „vložiť do rúk“.
  • Prinesie uspokojujúci sex, a to po fyzickej, ale aj po psychickej stránke.

Rovnováha tela, mysle a duše, sexuálne posilnenie a dôveru vo vlastné sexuálne schopnosti – aj to vám môže poskytnúť lingam masáž. A práve preto by ste ju mali vyskúšať aj vy! Úžasný zážitok z takejto masáže vám prinesú Tantrické masáže Bratislava.