Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Ako si dokonale užiť tantrickú masáž?

Existuje mnoho spôsobov, ako „absolvovať“ tantrickú masáž. V ideálnom prípade klient vstúpi do sveta svojej vlastnej intimity. Bez ohľadu na všetko okolo. A dokonca aj bez ohľadu na masérku, ktorá masáž poskytuje. Pred samotným začiatkom tantra masáže totiž klient absolvuje uvítací rituál, ktorý vedie k jeho uvoľneniu a odovzdaniu sa do rúk masérky. Tento rituál dokáže uvoľniť zmysly a človeka na masáž dokonale pripraviť.

Z času na čas sa však môže stať, že je klient príliš napätý. V tom prípade si masáž nemôže užiť naplno! Bojíte sa, že sa to stane aj vám? Že budete príliš hanblivý alebo zdržanlivý a tak váš zážitok z tantrickej masáže nebude dokonalý? Veríme, že uvítací rituál vás dokáže dostatočne pripraviť a uvoľniť. Ale pomôžu vám aj tieto techniky.

Umenie prijímať dotyky

Nemyslite na to, že ste nahý pred zrakom cudzej osoby. Tá osoba je totiž profesionálna tantra masérka, ktoré je tu presne na to, aby vám svojimi dotykmi spôsobila pôžitok a priniesla fyzickú aj psychickú úľavu. Uvedomte si, že masérke nezáleží na tom, koľko máte kíl, či máte štíhle brucho alebo trebárs aj veľký penis. Jej úlohou je len odovzdať vám prostredníctvom svojich dotykov pozitívnu energiu. Takže sa osloboďte od akýchkoľvek myšlienok, uvoľnite sa a precíťte každučký kúsok svojho tela. Vnímajte len zmyselné dotyky a užívajte si ich najviac, ako sa len dá!

Dýchajte

Pri tantrickej masáži je veľmi dôležité správne dýchanie. Vďaka správnemu dýchaniu dokážete doslova nechať odísť všetok stres, napätie a nervozitu. Dýchajte zhlboka tak, aby sa celý váš organizmus prekysličoval. Vzduch nasávajte až kamsi do brucha a vydychujte tak dlho, ako vdychujete. Takto rozprúdite energiu vo vašom tele a tantra masáž omnoho viac precítite.

Nehanbite sa zvukov

Mnoho ľudí je pri sexe ticho. Nevravíme, že máte kričať alebo vydávať zvieracie zvuky. No uvoľnite sa a nechajte prirodzené zvuky plynúť. Pokojne si zavzdychajte. A to platí nielen pri sexe, ale aj pri tantrickej masáži. Ak je vám príjemne, nebojte sa dať to najavo aj povzdychom. Neduste to v sebe. Vašu radosť a potešenie to len znásobí!

Čo myslíte, dokážete to? Určite áno! A takto si tantrickú masáž v našom masážnom štúdiu v Bratislave užijete omnoho viac. Skúste to a uvidíte!