Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáž aj pre ženy?

3 hlavné dôvody, prečo by si každá žena mala občas užiť tantrickú masáž

Poznáte to aj vy, milé dámy? Po príchode z práce na vás čakajú hladné deti a nervózny manžel. Potom, čo sa o všetkých postaráte, vás čaká klasický kolotoč domácich prác. Varenie večere, upratovanie kuchyne a ďalšie bežné činnosti, ktoré si však vôbec nikto nevšíma. Veď sa jednoducho spravia samé! No nie je to tak. Všetko je na vašich pleciach a začínate toho mať naozaj dosť. Spravte teda čosi pre seba. Doprajte si tantrickú masáž! Prečo?

  1. Pretože sa naučíte užívať si sex a zmyselnosť na úrovni, akú ste ešte nikdy nezažili.

Podstatou tantrickej masáže je ukázať vám, ako sa máte cítiť dobre vo svojom vlastnom tele a ako svoje vlastné telo milovať. Veď práve to je problémom mnohých žien. Nemajú sa rady a vždy nájdu niečo, čo im na vlastnom tele vadí. Tantrická masáž vám však ukáže, že vaše telo je nádherné také, aké je. Vďaka uvedomeniu si vlastnej krásy a príťažlivosti si dokážete užívať krajší sex! A ak navyše máte to šťastie a tantrickú masáž absolvuje aj váš partner, môžete sa vo vzťahu pripraviť na stavy sexuálnej blaženosti.

  1. Pretože tantra masáž dokáže otvoriť vašu myseľ a vaše srdce. Budete šťastnejšia!

Tantra masáž dokáže uvoľniť tie správne energie. Je preto ideálna pre ženy, ktoré sa cítia vyčerpané – psychicky aj fyzicky. Väčšina ľudí (a špeciálne žien) má za sebou isté životné krivdy, ktoré si so sebou neustále nesie a nedokáže sa ich zbaviť. Stimuláciou správnych energetických oblastí na tele dokáže tantrická masáž tieto bloky postupne odstrániť.

  1. Pretože tantrická masáž uvoľní všetky vaše „tabu“.

S témami ako ťažký pôrod, či bolestivá menštruácia, sa asi kadekomu nezdôverujete. Tieto nevyslovené traumy vo vašom tele takisto vytvárajú určité bloky, ktoré musia byť uvoľnené. Takéto emocionálne ťažké bremená sa na vás prejavia aj fyzicky. Doprajte si teda tantrickú masáž, ktorá vás postupne dokáže zbaviť aj takýchto tráum.

Samozrejme, tantrická masáž nie je žiadna psychoterapia. No neverili by ste, ako z vás dobrá tantra masérka dokáže doslova sňať bremená, s ktorými sa pasujete po celý život. Nebojte sa prijať takúto masáž od ženy, aj napriek tomu, že ste sama ženou. Veď práve žena vie pochopiť vaše ťažkosti najlepšie a poskytnúť vám tie najjemnejšie, no zároveň liečivé dotyky. Takéto kvalitné a skúsené masérky nájdete v Tantra Bratislava. Verte, že po tomto zážitku si tantru zamilujete a stane sa vašou životnou cestou. A ak aj nie, aspoň si užijete naozaj krásne a uvoľňujúce chvíle počas tantra masáže.