Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Masáž prostaty ako súčasť tantrickej masáže

Tantrická masáž je atraktívna pre mnoho mužov. A majú na to rôzne dôvody. Mnohí potrebujú len veľmi príjemný relax. Iní si zas chcú odpočinúť psychicky a pritom cítiť, ako sa o nich niekto láskyplne stará. A ďalší chcú vyskúšať niečo, čo v bežnom živote nezažijú. Takýmto zážitkom je aj lingam masáž alebo masáž prostaty.

Ako prebieha masáž prostaty?

Niekomu sa môže zdať, že takáto masáž je veľmi intímna a dokonca nevhodná. Ale po skúsenostiach mnohých mužov sa dá jednoznačne povedať, že je to zážitok, na ktorý sa len tak nezabúda. Vlastne ako aj na mnoho iných tantrických masáží. Aj pri masáži prostaty ide totiž o dokonalé uvoľnenie a odovzdanie sa do rúk tantrickej masérky. Samozrejme, dôležité je tu tiež prúdenie sexuálnej energie, ktorá sa rovnako uvoľňuje pri každom z typov tantrických masáží.

Neviete si predstaviť, ako rituál tantrickej masáže prostaty vlastne prebieha? Pri tejto masáži sa tantra masérka sústreďuje na mužské pohlavie, v tantre nazývané lingam. Pri lingam masáži sa teda masérka sústredí nielen na prostatu, ktorá sa masíruje zvnútra. Dotýka sa všetkých intímnych miest na tele muža. Od análneho otvoru, až k hrádzi, teda miestu medzi análnym otvorom a semenníkmi. Masáž si samozrejme užijú aj samotné semenníky a penis.

V rámci tejto tantrickej lingam masáže sa však nedotýka masérka len týchto oblastí. Dávku príjemných pocitov si užije celé telo. A tak si vlastne masérka príjemcu masáže uvoľní a pripraví ho na prípadnú masáž prostaty zvnútra. Takáto priama vnútorná stimulácia prostaty dokáže u muža vyvolať naozaj božské pocity. Mnoho pánov sa obáva, že takáto stimulácia a lingam masáž v nich vyvolá homosexuálne pocity. Tohto sa však obávať naozaj nemusíte. Pravda je taká, že občas aj muž túži byť len príjemcom a tým, ktorý sa oddá niekomu inému. A keďže to tak spravidla pri sexuálnom vzťahu so ženou nebýva, muž sa dokonale uvoľní práve ako príjemca takejto tantrickej lingam masáže.

Čo treba vedieť pred masážou prostaty

Obávate sa, že sa pred takouto masážou budete musieť nejako špeciálne pripravovať? Určite nie. Ak nemáte žiadne zdravotné problémy (napríklad tráviaceho charakteru), lingam masáž môžete absolvovať absolútne bez obáv. Aby ste sa uvoľnili, naša masérka z Tantra Diamond  si Vás najprv príjemne vyumýva v horúcom kúpeli. A potom už všetko pôjde ako po masle, Vy sa môžete odovzdať do jej rúk a užívať si slastné pocity a dojmy z lingam masáže.