Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Čo potrebujem k tantra masáži?

Tantra a tantrické masáže sa k nám dostali z východnej kultúry. Pôvodná tantra totiž vznikla niekde na území Indie pred viac než 5000 rokmi. Hovorí sa, že originálne techniky a učenie tantry držali v tajnosti. Tantra nie je len sexuálne prežívanie, ale celé učenie o sebapoznávaní. Nevynecháva však ani intímnu oblasť, ktorá je pre človeka dôležitá. Tantra ju preto berie ako posvätnú, niečo čo je hodné uctievania. Tantra masáže sa vyvinuli práve z tejto filozofie a nesú jej posolstvo. Čo však k tantrickej masáži https://www.tantradiamond.sk/ potrebujete?

Preč s hanbou

Ak idete na podobnú masáž prvýkrát, určite sa vám zíde pár podrobnejších informácií. Môžete sa cítiť úplne uvoľnene a pokojne, pretože k masáži nepotrebujete vôbec nič, iba prísť na svoj termín. Základný program trvá buď 45 minút alebo 1 hodinu a počas nej sa vám bude masérka plne venovať. Pred masážou je potrebné sa na mieste osprchovať. Všetko podstatné sa potom dozviete a vy si môžete masáž len plne užívať a regenerovať. Nemusíte sa vôbec hanbiť, masáž je jednosmerná zo strany masérky a bude určite príjemným zážitkom. Začína sa naladením na vzájomné energie a následne celotelovou masážou od hlavy a krku.

Pozdvihnutie ducha

Predsudky je niekedy potrebné zahodiť. Vyskúšať masáž sám na sebe a získať vlastnú skúsenosť je úplne o niečom inom, než len o nej počuť alebo čítať. Názory sa totiž môžu líšiť. Základom tantra masáži je umenie zmyselných dotykov. Pracujú s telom a energiami tela prostredníctvom jemného hladenia, stláčania, dotýkania a podobne. Spolu s vedomým dýchaním sa z masáže stáva terapia, ktorá uvoľňuje napätie a navodzuje pocit harmónie. Pokiaľ teda chcete pozdvihnúť svojho ducha a nabrať novú energiu, rozhodne sa na masáž objednajte. Vaša skúsenosť vám umožní utvoriť si vlastný názor.