Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Zaslúžený relax

Tantrické masáže https://www.tantradiamond.sk/ predstavujú formu relaxácie pre telo a myseľ cez jemné dotyky a intenzívnu aktiváciu zmyselných energií. Ako vždy, je potrebné zdôrazniť, že sa nejedná o žiadne sexuálne služby, no v prvom rade o určité umenie a techniku, ktorá pracuje so základnými energiami tela.

Pozdvihnutie nálady

Masáž je jednosmerná, čo znamená, že masérka ju prevádza a vy môžete zaslúžene relaxovať. Dôkladná a naozaj celotelová masáž, pri ktorej nebudú vynechané ani intímne partie, umožňuje úplné uvoľnenie. Dotýkanie sa intímnych partií a senzuálnych bodov automaticky prináša aktiváciu energií, ktoré sú na tieto orgány napojené, a to umožní intenzívne prežívanie, no i hlboké uvoľnenie a relax. V pohlavných orgánoch sa často usádza množstvo problémov a frustrácií života, preto nie je žiadnou hanbou podobné nánosy prostredníctvom masáže uvoľniť.

Masáž ako taká rozhodne pozdvihuje náladu, uvoľňuje toxíny z tela a vy sa po nej cítite ako znovuzrodený. Tantra masáž prináša ešte intenzívnejší zážitok a zmyslové prežívanie. Dopriať si podobnú regeneráciu vám iste príde vhod najmä v ťažkých obdobiach života, pri vnútornej frustrácii alebo nedostatku motivácie či životnej energie. Uvidíte, že vám pozdvihne náladu.

Hlboké uvoľnenie

Po masáži si doprajte už len pohodlný odpočinok a relax, aby sa jej účinky mohli vstrebávať hlbšie a prechádzali celým telom. Aktivácia senzuálnych bodov prinesie prúd novej energie. Môžete pritom prežívať rôzne pocity, no cieľom je, aby sa vám navodilo hlboké uvoľnenie a vy ste sa po masáži cítili plný novej energie. Mnohí klienti, ktorí u nás tantrickú masáž zažili, vyzdvihujú jej pôsobenie a výnimočný zážitok. Energie sídliace v oblasti pohlavných orgánov sú rôzne a ich prebúdzanie môže spôsobovať intenzívne prežitky a príjemné pocity. Pokiaľ by ste o podobný zážitok stáli aj vy, stačí keď sa objednáte.