Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Keď spoznáte výhody masáže, budete ju chcieť pravidelne

Ste úžasní. Podáte veľké výkony, doma i v práci. Robíte, čo je vo vašich silách, staráte sa o druhých, a pritom často zabúdate sami na seba. Na svoje psychické a duševné zdravie, chvíľky relaxu, ktoré tak nevyhnutne vo svojom živote potrebujeme. Keď je reč o relaxovaní, vďaka pravidelnej masáži sa uvoľní nielen naše telo, ale aj naša myseľ.

erotická masáž Bratislava tantradiamond.sk

Rôzne techniky masáže, rôzne výhody

Každý deň si treba nájsť dôvod na radosť a potešiť sa hoci i nejakou drobnosťou. Kúpiť si obľúbenú zmrzlinu, zájsť na nový film do kina či si vybaviť stretnutie s priateľmi. Toto všetko našej duši osoží a pomôže nám to vymaniť sa zo stereotypu a na chvíľu vypnúť. Mnohí však bežne na tieto veci nemajú čas, ale zato si raz ročne nájdu príležitosť na absolvovanie wellness pobytu. Voda a wellness procedúry nás napumpujú takým prívalom energie, že si povieme, že nám to na najbližší rok postačí. Skutočne?

Výhody masáží sú nepopierateľné. Nielen športovci, ale aj bežní ľudia ocenia ich účinky, no iba ak sa tak deje v pravidelnom intervale. Či si zvolíte klasickú, reflexnú, thajskú či erotickú masáž, či masáž lávovými kameňmi alebo čoraz populárnejšiu senzuálnu tantrickú masáž, keď z masážneho kresla vstanete, budete sa cítiť ako znovuzrodení, akoby sa vám vznášalo nielen telo, ale aj duch.

Masáž nemusíte absolvovať, len ak trpíte bolesťami, je aj vynikajúcou prevenciou pred zdravotnými neduhmi a posilňuje imunitu. Zbaví vás stresu, depresií, predmenštruačného syndrómu, únavy, bolestí hlavy,  svalov, kĺbov, pooperačných ťažkostí, ale napríklad aj problémov s trávením. Masáž pomôže, aj keď máte pocit, že sa primálo venujete pohybu alebo cvičeniu.

Ktoré účinky masáže sa zapáčia vám?

Naše telo dostáva riadne zabrať. Mnohí ťažko fyzicky pracujú, iní zasa strávia celé hodiny pri počítači či zaťažujú myseľ množstvom úvah a povinností. Keď sa ocitnete v masážnom kresle, čas sa zastaví, a vy zrazu vnímate len prítomný okamih. Samozrejme, treba mať šťastie na masážnu techniku i na maséra. Sú masáže, ktoré bez ktorých by vám bolo lepšie, potom sú aj také, na ktoré nebudete vedieť zabudnúť.

Tantrická masáž pomôže ochabnutým, ale i často namáhaným svalom, a preto sa odporúča absolvovať ju raz, dvakrát mesačne. K výhodám masáže patrí i relax pri dobrej hudbe, voňavých olejoch či peelingoch, regenerácia pokožky, lepšie prekrvenie a okysličenie tela či zlepšenie činnosti srdca.

Ak trpíte poruchou spánku, pravidelnými masážami zabojujete aj proti nespavosti a migréne. Dobrý masér presne odhadne vaše potreby a dokáže vám poradiť, ako sa zbaviť bolestí rôznych častí tela odhalením príčiny. Masáž nie je len pre vybranú skupinu ľudí, je naozaj pre každého.