Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra SPA prinavráti vášmu vzťahu iskru

K životu okrem povinností patrí aj výborný relax. Keď máme v harmónii telo aj myseľ, darí sa nám v práci aj v súkromnom živote. Hneď ako vznikne disharmónia, hľadajme za tým našu sexuálnu energiu. Tantra SPA nám ju prinavráti prirodzenou cestou.

tantra spa tantradiamond.sk

Doprajte si tantra SPA zážitok

Od detstva sme počúvali, ako sa niečo nesmie a musí a naše skutočné emócie boli veľakrát potláčané. Občas sme boli ako bábiky na špagátikoch, ktoré vykonávali presne to, čo sa očakávalo. V našom podvedomí vzniklo veľa blokov, ktoré si so sebou nesieme v neviditeľnom batôžku. Takýto batoh je iba na príťaž. Nedovolí nám konať spontánne a s radosťou, pretože sme jeho ťarchou viazaní na určitý druh pohybov a premýšľania. Naša osobnosť je tvorená týmto nákladom z minulosti a nedokážeme sa poriadne uvoľniť. Zážitok, ktorý nám ponúka tantra SPA, slúži na postupné zharmonizovanie tela a duše.

Človek tvorí a žije vďaka svojej sexualite. V tantra SPA si doplníte energiu

Nezakrývajte si oči a nezapchávajte svoje uši. Ak vám niekto v minulosti vravel, že sexualita je niečo zlé alebo nebodaj skazené – veľmi sa mýlil. Celý vesmír, celý náš svet a všetko živé na tejto planéte existuje iba vďaka sexuálnej energii. Pokiaľ sa pred ňou neskrývame a nechávame ju vo svojom tele voľne prúdiť, darí sa nám v každej oblasti života. Je to tvorivá energia, ktorá má schopnosť meniť, násobiť i deliť súčasne. Učenie o tantre hovorí, že kto neprijíma sexualitu, neprijíma ani seba, a zároveň bráni prúdeniu šťastia v partnerskom vzťahu. Ocitli ste sa v kríze? Doprajte si tantra SPA  a zregenerujte sa.

V tantra SPA salónoch sa o vás postarajú profesionálni odborníci

Pri tantrickej masáži sa naučíte prirodzene precítiť svoju sexuálnu energiu. Uvedomíte si, že dotyky sa prežívajú nielen na fyzickej úrovni, ale jedna k jednej aj na tej duševnej. Ináč povedané – v partnerstve to nebude už len o fyzickom spojení, ale o dokonalom spirituálnom zážitku, ktorý často môže byť oveľa intenzívnejší ako ten telesný. Ľudia zabudli prežívať svoje spojenie všetkými zmyslami a zameriavajú sa iba na výsledok. Avšak práve tá cesta, ktorá k nemu vedie, je práve to, čo v našom tele otvára a prečisťuje dôležité energetické centrá. Tantra SPA poskytuje tento zážitok svojim klientom. Po procedúre odchádzajú ako „znovuzrodení“.

Vôňa esenciálnych olejov, úžasná atmosféra v prítmí voňavých sviečok a kúpeľ, ktorý zmyje aj poslednú negatívnu myšlienku. S takto rozprúdenou a podporenou energiou sa stanete pánmi svojich dní a pochopíte, že život nie je o starostiach a o trápení, ale o tom, aby ste sa naučili správne pracovať so svojím telom a so svojou mysľou.