Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Sú tantra masáže vhodné aj pre ženy?

Tantra masáže sú rozhodne vhodné pre každého dospelého človeka, pokiaľ potrebuje poriadnu dávku relaxu a jemnej, zmyslovej dotykovej terapie. Aj ženy zvyknú prísť na kvalitnú tantra masáž. V príjemnom prostredí sa budete cítiť bezpečne, uvoľnene a komfortne. Môžete si tak oddýchnuť a zažiť nepoznané pocity či cestu k svojmu vnútornému prežívaniu. K uvoľnenej atmosfére prispieva aj relaxačná hudba a vône esenciálnych olejov, pri ktorých sa budete cítiť ako v oáze pokoja a kľudu. Medzi masérkou a masírovaným dochádza k odovzdávaniu a stimulovaniu energií, ktoré sú transportované v príjemných nežných a jemných dotykoch. V prípade ak dáma chce, môže si vybrať maséra.

Nepoznané prežívanie

Nie je vôbec neobvyklé zažívať pri tantra masážach nepoznané pocity a stavy. To je prapôvodným cieľom tantry – sebapoznávanie. Telo je posvätný chrám nášho bytia a to tantra masáž berie do úvahy. Prináša aj masáž intímnych partií a v prípade žien je to masáž yoni. Ide o špeciálnu masáž pohlavných orgánov, ktoré ženy uvoľní a prebudí v nich zmyslové prežitky. Tieto môžu postupne spoznávať hlbšie. Práve objavovanie svojich vnútorných prežitkov sa dá touto masážou sprostredkovať a nemusí ostať len pri prežívaní zmyslového tela. Masáž vás môže priviesť k zážitkom vnútorného charakteru.

Partnerské masáže

Masáže často využívajú aj dvojice a páry. Párové masáže môžu byť zaujímavým zážitkom alebo okorenením vzťahu. Závisí, aký druh masáže si spolu vyberiete. Môže pomôcť viac prepojiť pár v intímnej oblasti. Dopriať príjemnú tantra masáž si teda môžu aj ženy alebo páry a možno by mohla byť aj horúcim darčekom na Valentína alebo inú príležitosť počas roka. Masáž prebieha na profesionálnej úrovni a je jednosmerná od masérky smerom k vám v priestoroch nášho masážneho salóna. Môžete sa tak uvoľniť a užiť si relax a kompletný reset v útulnom a príjemnom prostredí v centre mesta.