Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Mystický prístup k sexuálnej energii. Čo sa za tým skrýva?

Aj keď energia nie je viditeľným fenoménom, napriek tomu sa dá tvrdiť, že skutočne existuje. To potvrdzuje aj samotná veda. Avšak okrem toho, že sa nachádza v priestore, vo vesmíre alebo všade okolo nás, prúdi a funguje aj vo vnútri nášho tela. Energetické centrá, ktoré sa v tele na priamke chrbtice nachádzajú, sa nazývajú čakry. Sexuálna energia je jedným druhom energie, ktorú v našom komplexnom organizme máme. Symbolizuje kreativitu a vznik života. Veda o energiách a práca s nimi sa práve preto, že energiu nevidno, považuje často za mystickú a tajomnú. No dá sa využívať v prospech nášho uvoľňovania, liečenia a aj regenerácie.

Ako sa pracuje s energiou pri tantra masáži?

Aj pri tantrickej masáži sa využíva tok energie v tele, v čakrách a nakoniec aj prúd sexuálnej energie. Energia sa presmerováva a riadi pri masáži prostredníctvom jemných dotykov. Nimi masérka presúva energiu po tele a do jednotlivých jeho častí. Aj sexuálna energia sa dá takto rozšíriť a presúvať po celom tele, ktoré sa ňou energetizuje a regeneruje. Tok prebudenej energie nielenže prečisťuje energetické dráhy, ale dokáže odplavovať aj nánosy blokovanej energie, ktoré máme často v sebe. Bloky sa môžu vytvárať takmer kdekoľvek, ale sú miesta, kde sme v tomto smere najcitlivejší. Môže to byť oblasť brucha, panvy, v intímnej oblasti či na chrbtici. Je to veľmi individuálne. Bloky môžu byť taktiež aj emocionálne a práve toto všetko tantra masáž postupne uvoľní a zregeneruje.

Každý dotyk je prenos energie

Energia sa presúva a odovzdáva každým jedným dotykom. A tomu dochádza pri každej jednej masáži. Preto majú masáže tak regeneračný a hlboký účinok. Avšak tantra masáž prináša ešte niečo navyše a to najmä v oblasti práce s energiou. Aktiváciou sexuálnej energie dochádza k ešte intenzívnejšej energetizácii organizmu, a tým aj jeho regenerácii. Zaujali vás účinky a pôsobenie energií pri masáži? Neváhajte sa na jednu objednať.