Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Moja prvá tantrická masáž. Čo môžem očakávať?

Chystáte sa po prvý krát absolvovať tantrickú masáž? Odovzdať sa do rúk niekomu, koho vôbec nepoznáte (aj keď je to kráska kočka a skvelá masérka), môže byť pomerne stresujúce. A to najmä pri pomyslení, že budete celkom nahý! Avšak nemusíte sa obávať. Tantrická masáž sa určite zapíše medzi najnádhernejšie zážitky vo vašom živote.

Čo teda môžete očakávať od trantra masáže?

Všetko samozrejme závisí od toho, aký typ masáže si vyberiete. Naše štúdio Tantra Bratislava vám totiž ponúka hneď niekoľko typov tantrických masáží. Ktorú si ale vybrať? Ak ste úplný začiatočník a v tejto oblasti nemáte absolútne žiadne skúsenosti, odporúčame vám Classic Tantra masáž.

Čo vás čaká?

Úplne sa zveríte do rúk jednej z našich sexi skúsených masérok, ktorá presne vie, čo má robiť, aby sa vaša nervozita stratila. K tomu prispeje aj nádherné prostredie nášho tantra štúdia, plné upokojujúcich sviečok, intimity a príjemnej atmosféry. Budete sa jednoducho cítiť vynikajúco. A čo ďalej?

Uvedomte si, že tantrická masáž nie je len taká obyčajná masáž. Nejde tu len o uvoľnenie vašich svalov a zmiernenie fyzickej bolesti. V tantra masáži je toho oveľa viac. Okrem úžasného uvoľnenia a krásneho fyzického zážitku sa pripravte aj na dokonalú relaxáciu vašej mysle. Pretože naše masérky nie sú obyčajné masérky. Sú to doslova umelkyne. A presne vedia, čo majú robiť, aby ste si z tantra masáže odniesli len tie najpríjemnejšie pocity.

Mnohí začiatočníci v tantrických masážach si kladú otázku: „Čo ak dospejem k vyvrcholeniu?“ Áno, je to možné. Tantrická masáž je totiž aj veľmi intímna a pri masírovaní celého tela naše masérky nevynechajú ani intímne partie klienta. To znamená, že k vyvrcholeniu môže dôjsť. Tým sa však absolútne trápiť nemusíte. Dokonca je to čosi ako uznanie našej práce! Verte, že neposkytujeme žiadne sexuálne služby. No tantrické masáže sú také príjemné a zažívate pri nich tak dokonalé blaho, že dokážu klienta občas priviesť aj k sexuálnemu vrcholu.

Ešte váhate, či máte takýto zážitok okúsiť? Ak túžite po fyzickom a psychickom uvoľnení, ale aj nabudení sexuálnej energie, odpoveď je jednoznačne áno! Navštívte naše štúdio pre tantrické masáže Bratislava a na tento zážitok nikdy nezabudnete.