Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Potrebujete nový impulz či nový štart?

V živote prechádzame rôznymi situáciami a čelíme rôznym problémom. Niektoré sú bežné a každodenné a niektoré sú veľmi náročné a bolestivé. Viac alebo menej ich zvládame a snažíme sa čeliť výzvam ako najlepšie vieme. No niekedy, keď sú sily na hrane a stresu je viac ako inokedy, je potrebný zásah zvonku, ktorý nám pomôže nadobudnúť nové sily, zresetovať sa alebo získať energiu na niečo úplne nové a nepoznané. Práve tantrické masáže sú jednou z možností, ktorá sa ponúka v podobnej situácii, keď potrebujete poriadny náboj novej energie, alebo prekročiť svoju komfortnú zónu či zbaviť sa obmedzujúcich blokov.

Vonkajší impulz je často potrebný

Niekedy naozaj potrebujete dodatočnú dávku energie, ktorú nám poskytne iná osoba. Tantra masáž je v tomto smere ideálna. Jemné dotyky tantra masérky sprostredkujú príjemnú nežnú energiu, ktorá človeka doslova obrodí. Navyše masáž intímnych partií aktivuje energetické centrá a celý energetický systém tela. Táto nová dávka energie odplaví nánosy starej toxickej energie a dodá telu i mysli čerstvý náboj. Človek sa môže cítiť doslova ako znovuzrodený. Nová energia veľakrát znamená nové nápady, novú motiváciu, kreativitu a viac sebavedomia či sebalásky. To je v živote veľmi dôležité.

Vyčerpaný človek nič nezmôže

Vyčerpaný človek potrebuje rozhodne dobiť baterky, inak nič nezmôže a nemá na nič energiu. Ak cítite fyzické, mentálne alebo aj emocionálne vyčerpanie, zvoľte si ako terapiu pravidelnú tantrickú masáž. Tá vám dodá potrebnú novú energiu, ktorá prebúdza energetické centrá v tele a cítite sa po nej veľmi dobre. Ak teda hľadáte nové impulzy, alebo potrebujete v živote nový štart či re/štart, rozhodne odporúčame našu tantrickú masáž, ktorú si jednoducho objednáte na www.tantradiamond.sk. Uvidíte, ako výborne sa budete po nej cítiť a počiatočný ostych z podobnej terapie určite prekonáte.