Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Predsudky o tantra masážach pramenia z nedostatku informácií

Tantra masáže predstavujú špeciálnu masážnu terapiu, ktorá vychádza zo starobylých techník tantry. Kedysi predstavovala tantra liečebnú terapiu a aj dnes sa z toho vychádza. Tantra masáže tak pôsobia nielen na telo, ale aj na myseľ a ducha. Celkovo môžu byť doslova liečebnou technikou na mnohé emocionálne problémy, problémy v intímnej oblasti alebo v sexualite. Pomáhajú obnoviť rovnováhu a posilňujú sebavedomie a sebalásku. Nejde teda o poskytovanie sexuálnych služieb alebo obyčajné uspokojenie zmyslov. Jemné masážne dotyky dodávajú nežnú energiu telu a tá prebúdza ďalšie centrá. Špeciálnou časťou masáže je masáž intímnych partií.

Zmyslová terapia vedie k sebapoznaniu

Poznávanie seba zahŕňa komplexne celú našu bytosť. Sexualita je súčasťou a nemala by sa považovať za niečo nečisté, práve naopak. Je spájaná so srdcom a láskou a predstavuje emócie, ktoré sa následne premietajú do intimity v partnerských vzťahoch a sú ich dôležitou súčasťou. Masáž intímnych partií by teda mala byť niečím prirodzeným a dokonca aj zdraviu prospešné. Mnohokrát sa práve v panvovej oblasti nachádza množstvo blokov z nespracovaných pocitov, ktoré masáž rozpúšťa.

Posilnenie sebavedomia

Pokiaľ má niekto problém so sebavedomím pri intimite alebo celkovo so sebavedomím ako takým, tantra masáže môžu značne pomôcť. Terapia uvoľňuje a dodá vám dávku potrebnej energie. Navyše príjemné dotyky jemnej masáže naozaj prospievajú telu, ako aj energetickému systému a výsledkom môžu byť nové prežitky a dávka novej energie. Tantra masáže teda nepredstavujú žiaden okultizmus a nie sú ani sexuálnymi službami. Ide o terapiu znovunavodenia rovnováhy a harmónie, ako aj povzbudenie ducha. Ak by ste chceli podobnú masáž vyskúšať, neváhajte tak urobiť a objednať sa na www.tantradiamond.sk. Nové prežitky, ktoré vám masáž sprostredkuje obohatia váš život.