Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Voňavá tantra masáž: Ako si ju maximálne užiť?

Tak ako pri iných druhoch masáží, používa sa aj v našom salóne pri tantrických masážach vôňa. Voňavé esenciálne oleje urobia jednak príjemnú atmosféru v priestore a jednak zapôsobia na zmysly a celkové uvoľnenie tela. Vôňa je skvelým spôsobom, ako podporiť a dosiahnuť mentálne i fyzické uvoľnenie. Poďme sa však pozrieť na pár odporúčaní, ako si tantrickú masáž čo najviac užiť. Ako prvé je potrebné sa pred ňou osprchovať a pripraviť. Príprava na masáž je veľmi dôležitou časťou celého procesu. Kľúčom k dokonalým zážitkom sú dva momenty, a to dýchanie a uvoľnenie.

Uvoľnite sa čo najviac

V zásade sa dá povedať, že čím viac budete schopný sa uvoľniť, tým lepšie účinky masáž bude mať. Samozrejme, mnohí chodia na masáže práve preto, aby sa uvoľnili. Množstvo napätia je potrebné dostať zo seba von a práve v tomto vám masáž pomôže. Pokiaľ sa neviete úplne uvoľniť, aby ste si masírovanie užívali a vstrebávali jeho účinok, využívajte pomalé prirodzené alebo prehĺbené dýchanie. S výdychom vždy uvoľnite a rozpúšťajte napätie. Masáž vám rozhodne prinesie nové zážitky, impulzy a mnoho novej energie. Pri tantra masážach je účinok trochu iný ako pri bežných masážach. Vychádza to zo zahrnutia masáže intímnych partií.

Emócie a prežívanie nepotláčajte

Zostaňte teda počas masáže maximálne uvoľnený a pozorujte svoje prežívanie, pocity, ktoré budú vznikať, nechajte ich voľné, a nič nepotláčajte. Energia sa prebudí najmä cez masáž intímnych partií a prenesie sa do celého tela. Táto intenzívna technika pomáha podobným spôsobom rozpúšťať bloky v pohlavných orgánoch alebo bloky nahromadené v tele. Rozhodne stojí za vyskúšanie. Blahodarné účinky tantra masáži nemajú nič spoločné so sexuálnymi službami a nemali by sa s nimi zamieňať. Chceli by ste masáž absolvovať? Nie je nič jednoduchšie, ako sa na www.tantradiamond.sk objednať.