Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáž: Stojí za vyskúšanie?

Je v skutočnosti niekoľko spôsobov, ako sa dá fyzicky zblížiť s inou osobou, respektíve s vašim partnerom/kou. To znamená, že sa dá rôzne pracovať s našou sexuálnou energiou. Dôležitú úlohu v tom napríklad zohrávajú dotyky. Jemné, ale aj intenzívne a senzuálne. A práve o senzuálnych dotykoch je tantrická masáž.

Niektoré páry ju pravidelne alebo občas zavádzajú do svojho intímneho života u seba doma, resp. vo svojom súkromí. K tomu ale pravdepodobne musia poznať aspoň základy, ako táto prebieha. Ako vôbec začať, ako postupovať do vzrušujúcejšieho deja a ako na záver priniesť to najlepšie uvoľnenie a odstránenie sexuálneho napätia.

V opačnom prípade, ak takéto znalosti a skúsenosti zatiaľ nemáte, môžete aj s partnerkou navštíviť a zažiť tantrickú masáž na profesionálnej úrovni https://www.tantradiamond.sk v salóne nášho hlavného mesta.

Ponuka je pestrá

V ponuke sú najrôznejšie typy a druhy masáží, ktoré sa radia do kategórie tých tantrických, resp. senzuálnych. Prívlastok senzuálne dostali kvôli tomu, že pri nich masér/ka používa senzuálne dotyky. Každá z ponúkaných masáží (každá s iným názvom) sa potom trochu odlišuje vo svojich postupoch. Niektoré sú vhodnejšie pre úplných začiatočníkov, ktorí sa chcú s týmto originálnym zážitkom ešte len zoznámiť, iné v ponuke sú zas vhodnejšie už pre tých skúsenejších, ktorí chcú zažiť opäť niečo nové a obohatiť svoje vedomie a pocity o nové poznatky v tomto smere. A na výber sú potom aj spomenuté masáže pre páry.

V takomto prípade preto môže ísť o spoločný, dá sa povedať romantický zážitok. Minimálne o niečo exotické, čo zažijete spoločne a keď sa vám to s partnerom/kou zapáči, niektoré z naučených postupov potom môžete vyskúšať aj u seba doma, vo svojom súkromí.

  • To už je však všetko iba na vás a na vašich predstavách. A v neposlednom rade na tom, či sú vám takéto senzuálne postupy príjemné a či ich považujete za atraktívne.