Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Tantra masáž už aj pre nežnejšie pohlavie

Viac už nesnívajte, ale splňte si svoj „ženský“ sen. Prenechajte aj vy svoje telo profesionálnemu masérovi. Kvalitná masáž vás vylieči! No ak nechcete iba klasické stláčanie svalstva a pokožky a hľadáte čosi lepšie, siahnite po tantrickej masáži pre ženy. Dostanete príjemnú masáž s masážnymi pomôckami, voňavými olejmi a s ďalšími šikovnými pomôckami, ktoré dokonale ovláda profesionálny „tantra masér“. Je to presne tak – tantrická masáž je tu už aj pre ženy!

Uvoľnenie, ktoré bude cítiť celé telo

Tantra masáž prináša veľmi silné a príjemné uvoľnenie prechádzajúce od panvy do zvyšku tela v podobe silného a hlbokého pocitu. Takého, ktorý naštartuje aj ženské telo. Všetko pod dohľadom skúseného tantra maséra, ktorý úspešne absolvoval kurz tantrických masáží.

Aké výhody má tantra masáž pre ženy?

Kvalitná tantra masáž pre ženy prináša okrem uvoľnenia a silného zážitku pre telo celý rad ďalších výhod. Preukázalo sa, že tantrická masáž pre ženy pomáha lepšie znášať priebeh pravidelných menštruačných bolestí. Okrem toho vie pomôcť aj pri problémoch s úzkymi svalmi v intímnej oblasti (napríklad pri pohlavnom styku).

Tantra masáž pre ženy: Čo všetko zahŕňa?

V skutočnosti je tantrická masáž pre ženy rovnaká takmer vo všetkom ako tantra masáž pre mužov. Najväčší rozdiel je však tom, že masírovanie ženského tela je realizované profesionálnym tantra masérom. Tantra masér využíva pri svojej masáži predovšetkým tie správne masážne techniky, pri ktorých vzniká väčšie množstvo tepla, ktoré zlepšuje samotné prekrvenie pokožky a ďalších orgánov v tele.

Súčasťou realizácie všetkých techník sú špeciálne masážne oleje rôznych pestrých vôní vždy zohriate na príjemnú teplotu. Okrem toho sa využívajú aj šikovné masážne pomôcky (aj netradičnejšie ako napríklad pierko alebo kožušinka) a voňavé zábaly, ktoré spoločne umocňujú celkový zážitok z masáže. Nemožno zabudnúť na prácu s energiou a možnosť intímnej masáže (nie je však podmienkou).

Tantra masáž pre ženy: Ako prebieha?

Samotná tantra masáž pre ženy začína príjemným uvoľnením zo strany maséra – masážou zadnej časti tela. To čo bude nasledovať potom v rámci masáže, bude záležať výlučne na vašom želaní (možno nechať celú iniciatívu len tak na samotnom masérovi).

Súčasťou tantrickej masáže pre ženy je masírovanie aj takzvaných bodov založených na akupresúre (liečebnej metóde). Jedná sa o takzvané „zázračné“ miesta na tele, konkrétne na hlave, rukách, nohách, na tvári a samozrejme aj v oblasti intímnych partií, ktoré ak sa masírujú, prinášajú neopísateľné príjemné a vzrušujúce pocity a dokonalú niekoľkonásobne silnešiu úľavu pre celé telo. Aby všetko v rámci tantra masáže pre ženy fungovalo tak ako má, je dôležité, že súčasťou samotnej masáže je aj uvoľňujúca hudba.

Že sme vás už vhodne naladili na túto „nôtu“? Zostáva teda už len vybrať si vhodné miesto, také s čistým zariadením a vybavením, rovnako aj s profesionálne vyškoleným personálom na samotné zrealizovanie tantrickej  masáže pre ženy. V salóne Tantra Diamond Bratislava nebudú mať s takouto masážou už aj pre nežnejšie pohlavie žiadny problém!