Ventúrska ulica(Ventúrska street), Bratislava

+421 904 464 927

Pon.(Mon.)-Ned.(Sun.): 09:00-23:01

RezerváciaReservation
 

Umenie tantry: Čo všetko vám vie táto masáž ponúknuť?

Keď sa povie tantra či tantrická masáž, mnohí si myslia, že ide len o sexuálny akt. Priaznivci tantry však vedia, že sexualita a milostné umenie, ktoré sú základom tantrickej masáže, sú iba časťou učenia, zvyšok je životná filozofia.

tantrická masáž bratislava tantradiamond.sk

Dotyky, hladenie, nahota a práca so sexualitou. Tak si väčšinou všetci predstavujú tantru a tak v podstate aj vyzerá. Milovníci tantry však vedia, že sexuálne umenie je len zlomok toho, čo tantra človeku môže ponúknuť. Tantra je veľmi spojená so sexualitou, avšak, do jej náplne patrí viac. Je umením meditácie všedného dňa, rozvíja telesné i zmyslové vnímanie a vedie k otvorenému mysleniu a k tomu, aby sme aktívne hľadali šťastie. Podľa tantry vedie cesta ku šťastiu práve cez dotyky, sexuálnu energiu a cez hlbšie spojenie so sebou samým a s partnerom.

Masáž intímnych partií pre jednotlivca i pre páry

Tantrická masáž je označovaná ako intímny rituál, ktorý slúži na výmenu energie a zdieľanie pocitov a zážitkov. Vykonávať ju môžu muži aj ženy a praktizuje sa pre jednotlivcov i pre partnerov. A o čo pri nej ide? Masáž prehlbuje sexuálne prežívanie a pomáha objavovať nové roviny intimity. Pomáha pri problémoch s otehotnením, poruchami erekcie, prehlbuje orgazmické prežívanie a tiež zbavuje napätia a stresu, tantrická masáž je veľkým obohatením intímneho života. Vhodná je však len pre partnerov, ktorí nemajú problém so žiarlivosťou a sú k sebe v rovine sexe otvorení a úprimní. Mladšie ročníky hľadajú v tantre inšpiráciu, starší sa často snažia skrz tantru zlepšiť svoj každodenný život s partnerom.

Blízke spojenie vám pomôže v sexe i v živote

Tantra svojou otvorenosťou, snahou o spoločné prežívanie a vyslovovanie svojich pocitov a prianí ruka v ruke s prístupom k sexualite, pomáha v spálni pri objavovaní nových rozmerov a prispieva k väčšiemu pochopeniu duše partnera v reálnom živote. Môže za to najmä dotýkanie sa intímnych partií, ktoré vedie k orgazmu, pocit získanej dôvery a otvorenie sa druhému pohlaviu. Tantra pôsobí blahodarne na všetky zmysly.

Ujasnite si, čo od tantry očakávate

Ak sa jednotlivec alebo pár rozhodne pre tantrickú masáž, mal by si najprv ujasniť, čo od návštevy tantrického salónu očakáva. Ak ide o jednorazové, krátkodobé získanie konkrétnej skúsenosti či zážitku, je vhodné si dopredu stanoviť jasné pravidlá. Pokiaľ ide o opakované návštevy, je potrebné sa pripraviť na to, že získané skúsenosti môžu ovplyvniť existujúci partnerský vzťah. V tantre si každý nájde niečo iné, vždy sa to odvíja od toho, čo človek hľadá a do akej miery sa dokáže otvoriť svojmu prežívaniu, vnímaniu a novým skúsenostiam.